ISPARTA'DA BU KÜTÜPHANE 7/24 HİZMETE VERMEYE BAŞLADI

ISPARTA'DA BU KÜTÜPHANE 7/24 HİZMETE VERMEYE BAŞLADI
ISPARTA
G.Tarihi: 12.10.2018 12:40
304 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
  7/24  sizlerle beraberiz…
 
            Hükümetimizin 100 günlük eylem planı kapsamında Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı 30 adet halk kütüphanesinin Millet Kıraathanesi formunda 7 gün 24 saat hizmet vermesine yönelik çalışmalar kapsamında İlimiz, Halil Hamit Paşa İl Halk Kütüphanesi de 10 Ekim 2018 Çarşamba gününden itibaren 7/24 hizmet vermeye başlamıştır.
 
Halk Kütüphaneleri bireylerin bilgi, eğitim, kültür ve boş zamanları ile ilgili ihtiyaçlarını hiçbir ayrım gözetmeden ve ücretsiz biçimde karşılayarak, bulunduğu yörenin kalkınmasına katkıda bulunan toplumsal kuruluşlardır. Halk kütüphaneleri, niteliği gereği geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet vermektedir.  
 
Ülkemizdeki diğer kütüphanelere örnek teşkil eden ve her katı ayrı bir niteliğe sahip olan Halil Hamit Paşa İl Halk Kütüphanemiz, ulusal-dini bayram günleri gibi tatil günleri hariç; Her gün 7/24   hizmet verecektir…
 
 
                                                                                              ISPARTA VALİLİĞİ                                                                                                             İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.