bubble kids

ISPARTA'DA BİR DOĞA OLAYI TAM BURADA MANYETİK ALAN VAR!

ISPARTA'DA BİR DOĞA OLAYI TAM BURADA MANYETİK ALAN VAR!
ISPARTA
G.Tarihi: 08.10.2017 15:36
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA'DA BURADA YERÇEKİMİ KURALLARI İŞLEMİYOR

Isparta Ayazmana Mesireliği'nde öyle bir nokta var ki; yer çekimi kuralları burada adeta alt -üst oluyor. Az sonra sizler için bir deney yapacağız, o deneyi sizler için gerçekleştireceğiz. Burada iddiaya göre bir manyetik alan bulunduğu söyleniyor. Görmüş olduğunuz gibi geldiğim yer yokuş yukarı istikamette bir nokta ve şu anda yanımızda bir araç var. Elim bir su şişesi var. Görmüş olduğunuz gibi elimdeki su şişesiyle burada eğimi sizlere göstermek istiyorum. Suyu dik vaziyette boşalttığımda, su benim karşı kısmımdaki yere doğru akıyor. Ama şimdi bu aracı bırakıyorum ve görmüş olduğunuz gibi bu araç da eğimin yan tarafı istikametinde kendi halinde ilerlemeye devam ediyor.

A Haber Muhabiri Feti Kılıç'ın Haberi

Bu doğa olayına  bilimsel açıdan yaklaşan kişiler ise'' Burada bir manyetik alan varsa bu bölgede değerli madenlerde olabilir'' şeklinde yorumda bulundular.
 
ISPARTA HABER
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA PERDE FİRMALARIISPARTA İÇ GİYİMISPARTA PVC BayileriISPARTA OTO EKSPERTİZISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA DÜĞÜN SALONLARIISPARTA TÜRKER AVM

ÇOK OKUNANLAR