ISPARTA TARIM FUARI
ISPARTA MOBİLYA FİRMALARI

ISPARTA VALİSİ ŞEHMUS GÜNAYDIN’IN 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ MESAJI

ISPARTA VALİSİ ŞEHMUS GÜNAYDIN’IN 10 KASIM ATATÜRK’Ü
ANMA GÜNÜ MESAJI
ISPARTA
G.Tarihi: 09.11.2017 12:06
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA VALİSİ ŞEHMUS GÜNAYDIN’IN 10 KASIM ATATÜRK’Ü
ANMA GÜNÜ MESAJI

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’Ü, ebediyete uğurladığımız günün yıldönümünde saygı, rahmet ve minnetle yâd ediyoruz.
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK gerek askeri dehası, gerekse devlet adamlığı ile geride bıraktığımız yüzyılda sadece kurduğu ve mimarı olduğu Türkiye Cumhuriyeti için değil, tüm insanlık ve dünya tarihi açısından önemli bir şahsiyettir. Başlatmış olduğu Millî Mücadele, bağımsızlık mücadelesi veren milletler için ilham kaynağı olmuş, yaktığı bağımsızlık meşalesiyle tarihe ışık tutmuştur.
İşaret ettiği muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkma doğrultusunda; Cumhuriyetimiz bugün, kuruluş amacına uygun olarak, gelişen ekonomisiyle, sanayi tesisleriyle, üniversiteleriyle, otoyollarıyla, eğitim, spor ve sağlık alanındaki büyük yatırımlarıyla, tarım ve turizmdeki başarılarıyla, her alanda gelişmişlik standartlarını yükseltmiş olup, yarınlara güven ve umutla bakan bir ülke konumundadır.
Bu duygu ve düşüncelerle vefatının 79. Yıl dönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere, kurtuluş mücadelemizin tüm kahramanlarını, tüm şehitlerimizi, ebediyete intikal eden gazilerimizi, 15 Temmuz şehitlerimizi saygı, rahmet ve minnetle yâd ediyorum.
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.