​ISPARTA VALİSİ ÖMER SEYMENOĞLU’NUN 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ MESAJI

​ISPARTA VALİSİ ÖMER SEYMENOĞLU’NUN 
10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ MESAJI
ISPARTA 0
Isparta Düğün SalonlarıISPARTA DÖNER SALONLARI
ISPARTA VALİSİ ÖMER SEYMENOĞLU’NUN
10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ MESAJI
 
            10 Kasım, sadece Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü anma değil, onun en büyük eseri olan Türkiye Cumhuriyeti’ni geliştirip koruyarak geleceğe taşıma azmimizi tazelediğimiz gündür.
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, vatandaşlarımıza; ölümün acı olduğu kadar, her canlının bir gün mutlak tadacağını şu sözleriyle anlatıyordu: “Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.” “Beni görmek demek, behemâl yüzümü görmek değildir. Benim düşüncelerimi, benim fikirlerimi anlıyorsanız bu kâfidir.”
         Fikirler, değerler en kalıcı eserlerdir ve bunları yaşatacak olan bizleriz. Cumhuriyetimiz bugün, kuruluş amacına uygun olarak, gelişen ekonomisiyle, sanayi tesisleri, üniversiteleri, otoyollarıyla, eğitim, spor, sağlık alanındaki büyük yatırımlarıyla, tarım ve turizmdeki başarılarıyla, modern şehircilik uygulamalarıyla her alanda gelişmişlik standartlarını yükseltmiş olup, yarınlara güven ve umutla bakan bir ülke konumundadır. Bu başarıları ile ülkemiz, dünyadaki birçok ülkenin de umudu olmuştur. Gelecek nesillerimiz de aynı şuur ve inançla, Cumhuriyetimizi çok daha müreffeh bir devlet haline getireceklerine inancımız tamdır.
                   Bu duygu ve düşüncelerle vefatının 80. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere, kurtuluş mücadelemizin tüm kahramanlarını, tüm şehitlerimizi, ebediyete intikal eden gazilerimizi saygı, rahmet ve minnetle yâd ediyor, hayatta olan gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. 
 
IMG-0111
ısparta pizza sipariş
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.