Isparta Valisi 10 Kasım Mesajı

Isparta Valisi 10 Kasım Mesajı
ISPARTA 0
Isparta Düğün Salonları
 
ISPARTA VALİSİ ÖMER SEYMENOĞLU’NUN
10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA MESAJI
 
 
 
Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu, Millî Mücadelemizin önderi, tüm dünyanın takdirini kazanmış büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü ebediyete intikalinin 81’inci yıldönümünde minnet, saygı ve rahmetle anıyoruz.
ATATÜRK sadece milletimizin değil; ileri görüşü, üstün askeri dehası, kararlı duruşu, başarılı bir komutan ve lider olarak bütün insanlığının sevgisini ve saygısını kazanmış şahsiyettir.
 
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün kurmuş olduğu ve gelecek nesillere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti; milli iradeyi esas alan, demokratik ve insan haklarına saygılı, bölgesinde ve dünyada söz sahibi bir ülke olarak, güçlü, refah ve varlık içinde bir ülke haline gelme mücadelesine azim ve kararlılıkla devam etmektedir.
 
            10 Kasım; O’nu anmanın yanında O’nun fikirlerinin özeti olan Cumhuriyetimizin, bağımsızlığımızın, vatan ve bayrağımızın gölgesinde düşünme, bilinçlenme, birlik ve beraberliğimizin daim olduğunu tüm dünyaya bir kez daha gösterme günüdür.
 
Bu düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere, silah arkadaşlarını, vatanımız uğruna fedakârca şehit ve gazi olan tüm kahramanlarımızı bir kez daha rahmetle, minnetle yâd ediyorum."


 
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Isparta tarim fuarıısparta yas pastaısparta yas pastaısparta yas pastaısparta çiğ köfteIsparta yapı malzemelerisüpürge toz torbasıısparta mutfak eşyalarıisparta giyotin cam balkonIsparta Motor TamircileriISPARTA İÇ GİYİMISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA DÜĞÜN SALONLARIISPARTA TÜRKER AVM

ÇOK OKUNANLAR