ISPARTA TARIM FUARI
ISPARTA MOBİLYA FİRMALARI

Isparta Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Belli Oldu

Isparta Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Belli Oldu
ISPARTA
G.Tarihi: 05.01.2018 18:21
0
Isparta Düğün Salonları
Aydın, Isparta Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı oldu
Yaklaşık 22 yıl Eğirdir'de çeşitli birimlerde Müdürlük görevini başarıyla yapan Dr. Mehmet Nazif Aydın, İsparta Halk Sağlığı Hizmetleri Baş­kanı oldu.
5.5.1995- 14.12.2017 ta­rihleri arasında Eğirdir'de ba­şarılı hizmetlere imza atan Dr. Mehmet Nazif Aydın, bundan böyle görevini Isparta Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı ola­rak sürdürecek. 22 yıl ilçe­mizde hizmet eden Dr. Aydın için dün akşam Eğirdir Nafiz Yürekli Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Uygu­lama Otelinde bir veda yemeği düzenlendi. Yemeğe, Dr. Meh­met Nazif Aydın'ın ailesi yanı
sıra, Eğirdir İlçe Sağlık Müdür­lüğü ve Toplum Sağlığı doktor­ları, hemşireleri ve emekli personel katıldı. 22 yıl Eğir­dir'de hizmet etmekten dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Dr. Mehmet Nazif Aydın'a emekleri dolayısıyla plaket ve çeşitli hediyeler tak­dim edildi. Eğirdir İlçe Sağlık Müdürlüğü görevine ise Dr. Abdurrahman Enis Özdemir atandı. Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı olarak İsparta'ya ata­nan Dr. Mehmet Nazif Aydın'a emekleri dolayısıyla teşekkür ediyor, ilçemize yeni atanan Dr. Abdurrahman Enis Özdemir'e başarılı çalışmalar diliyo­ruz.

Kaynak:Manşet Gazetesi

Dr. Mehmet Nazif Aydın ile ilgili görsel sonucu
 
isparta pizza siparis
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.