Isparta Belediyesi’nden Çanakkale gezisi

 Isparta Belediyesi’nden Çanakkale gezisi
ISPARTA 0
Isparta Düğün SalonlarıISPARTA DÖNER SALONLARI
 
  - Isparta Belediyesi’nden Çanakkale gezisi   
 
 - Isparta Belediyesi tarafından ‘Ecdada Yolculuk Çanakkale Gezisi’ düzenlendi.  
 
Isparta'daki  muhtarların aileleri, Isparta Belediyesi İş ve Meslek Edindirme Kursları Birimi(ISMEK) kursiyerlerinden oluşan ilk kafile Çanakkale’ye gitti. Belediye Başkan Yardımcısı ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İrfan Veli Kayacan’ın başkanlığını yaptığı ‘Ecdada Yolculuk, Çanakkale Gezisi’ne katılan gurup, Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’a böyle bir faaliyetin gerçekleştirilmesinden dolayı teşekkür etti.   
   
  Çanakkale gezisi öncesinde açıklamalarda bulunan  Kayacan, “Isparta Belediyesi olarak bugünümüzü borçlu olduğumuz kahraman şehit atalarımızın ziyaretine gidiyoruz. Geziye muhtarlarımızın ailelerini ve ISMEK el sanatları mahalle kurslarındaki kursiyerlerimizi götürüyoruz. Bundan sonra Çanakkale’deki geçmişimizi, tarihimizi anmak, yaşatmak ve insanlarımızı biraz olsun titreterek kendine getirebilmek açısından bu organizasyonu yapmak istedik. Çok faydalı olacağına inanıyoruz. Bundan sonra da bu ziyaretlerimizin devam edecek. "dedi. 
Geziye katılan katılımcılar kendilerine  Çanakkale'yi görme fırsatı veren Başkan Günaydın'a teşekkür ettiklerini bildirdi.  
 
AW486412_01AW486412_02AW486412_03AW486412_04AW486412_05


İHA
                                         
ısparta pizza sipariş
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.