Isparta yaş pasta siparişi

GÜNAYDIN'IN ZAFER BAYRAMI KONUŞMASI

GÜNAYDIN'IN ZAFER BAYRAMI KONUŞMASI
ISPARTA
G.Tarihi: 31.08.2017 14:20
0
Isparta Düğün Salonları

ISPARTA BELEDİYE BAŞKANI YÜKSEK MİMAR SAYIN YUSUF ZİYA GÜNAYDIN'IN ZAFER KONSERİ KONUŞMASI

“Vatan bir bütündür, bölünemez. Bu uğurda gerekirse hepimiz şehit olabiliriz. Kimse bu topraklar üzerine hesap yapmasın. Anadolu Türk Milletinindir. Yakın bir tarihte 15 Temmuz’u yaşadık. Din kisvesi, okul maskesi adı altında bütün bu temiz insanlarımızı kandırarak, himmet parası adı altında ülkemizden tonlarca parayı sızdırma ve o sızdırdıkları parayı da benim askeri kıyafetimle, benim silahımla Türk Milletinin ve Meclisinin başına bomba atabilecek kadar içimizde hainler de var. Şunu demek istiyorum; Anadolu bizim, dünyaya da ilan ettik. Ama bizim çok uyanık olmamız gerektiğini ve ülkemize her zaman bu hainlerin kim olduğunu iyi bilerekten bunları millet olarak hep birlikte bir mikrobu yok etmede devletimize yardımcı olmamızda gerekiyor. Devletimiz çok ciddi bir çalışma içerisinde. Anadolu ebedi olarak bizim olacak ama bunun yanında da dikkatli olmamız gerektiği ortaya çıkmıştır. Her şerden bir hayır diyoruz, inşallah bu şerden de hayır olsun milletimize diyoruz. Bu güzelim ülkemizi, bu güzelim zaferlerimizi kimse kirletemez, hiç kimse başarıya ulaşamaz. Halkımız ayaklandı, sayın genel başkanımızın da konuya derhal sahip çıkması ve cumhurbaşkanımızın da bu konuya halkımıza güvendiği için teşvik etmesi ve halkımızın da sahip çıkması ile bu kalkışma bastırılmıştır. Türk halkına yani sizlere bu konuya sahip çıkmanızdan dolayı da teşekkür ediyorum, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Allah’tan şehitlerimize rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum.

Büyük yatırımların temellerini 9 Eylül’de hep birlikte atacağız ve bazı yatırımlarımızı açacağız. Isparta’ya ilişkin projelerimiz var. Tüm halkımızı temel atma ve açılış törenimize davet ediyorum.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, sahnedeki insanlar

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta, kalabalık ve açık hava

ISPARTA HABERISPARTA MOBİLİYA MAĞAZALARI
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.