Eğirdir’de “Kütüphanemiz Bize Geliyor” Projesi

 Eğirdir’de “Kütüphanemiz Bize Geliyor” Projesi
ISPARTA
271 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
  - Eğirdir’de “Kütüphanemiz Bize Geliyor” Projesi 
 
- Isparta’nın Eğirdir İlçe Halk Kütüphanesi tarafından kitap okuma alışkanlığının arttırılması için başlatılan ”Kütüphanemiz Bize Geliyor” projesi devam ediyor.   
 Eğirdir İlçe Halk Kütüphanesi’nin kitap okuma alışkanlığı ve Kütüphane kullanımının artması için başlattığı ”Kütüphanemiz Bize Geliyor” projesi kapsamında Mehmet Akif Ersoy ve Atatürk İlkokulunu ziyaret edildi. Kütüphane çalışanları hazırladıkları çocuk kitaplarını ve yeni üyeliği yapılacak olan öğrenciler için hazırlanan kartları okul idaresine teslim etti. 
Okullara kitapları dağıtan Bedriye Küçükkara, “Projemiz 2017 yılında Atatürk İlkokulu, Mehmet Akif Ersoy İlkokulu ve Barla ilk ve Orta Okulunda başlamıştı. Okulların açıldığı ilk hafta Barla’daki okulumuzu ziyaret edip projemizi başlatmıştık. Bu gün ise projemizin devam ettiği Mehmet Akif ilkokulu için hazırladığımız 263 adet kitabı teslim ettik. Mehmet Akif İlkokuluna başlayan 75 birinci sınıf ve taşımalı gelen yeni öğrencilerin kütüphanemize üyeliğini gerçekleştirmek için 100 adet kartı bıraktık” dedi.  
 
AW513650_01AW513650_02AW513650_03İHA
                                         
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.