Isparta Yazar Kasa Servisi

Afrin Kahramanı Komutan Eğirdir’e selam gönderdi

 Afrin Kahramanı Komutan Eğirdir’e selam gönderdi
ISPARTA 0
Isparta Düğün SalonlarıISPARTA LOKANTALARI
 
  - Afrin Kahramanı Komutan Eğirdir’e selam gönderdi  
 
 Türk Silahlı Kuvvetleri’ne (TSK) komando yetiştiren en önemli merkezlerin başında gelen Eğirdir Dağ Komando Okulu ve Eğitim Merkez Komutanlığı’nda bir dönem görev yaptıktan sonra Suriye’nin Afrin Bölgesi’nde yürütülen Zeytin Dalı Harekatı’nın başında görevlendirilen Korgeneral Metin Temel, eski görev yeri Eğirdir’e selam gönderdi. 
Bir süre önce Isparta’nın Eğirdir ilçesinden Afrin’deki harekatta görevli Mehmetçik’e destek ve çeşitli hediyeler sevk eden heyeti kabul eden Korgeneral Metin Temel, bu kez orada çekilen fotoğrafları eski görev yeri Eğirdir’e göndererek, ilçe halkına selam gönderdi. 
 Yaklaşık bir ay önce gerçekleştirilen ziyarette, gazeteci Abdullah Kemal Sinan, Durmuş Uçgun, Abdurrahman Sinap, Nurullah Çevikbaş, Selçuk Tokgöz, Ramazan Özpınar, Mustafa Çetin Bozkır, Müslahattin Çetinkaya, Mustafa Özbalcı ve Ercan Süzen'den oluşan Eğirdir heyeti heyeti Zeytin Dalı Harekatı Komutanı Korgeneral Temel’i ziyaret etmiş ve başarı dileklerinde bulunmuştu.   

İHA
 
AW392142_01AW392142_02AW392142_03AW392142_04

                                         
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.