Mersin'de öğrenciler harçlıklarını LÖSEV'e bağışladı

MERSİN - Mersin'in Tarsus ilçesinde bir grup öğrenci, öğretmenlerine hediye almak için biriktirdikleri harçlıklarını Lösemili Çocuklar Vakfı'na (LÖSEV) bağışladı. Sadık Eliyeşil Ortaokulundaki bazı öğrenciler, Okul Müdürü Ahmet Karagöz ve okul ai

Mersin'de öğrenciler harçlıklarını LÖSEV'e bağışladı
0
Isparta Düğün Salonları

MERSİN - Mersin'in Tarsus ilçesinde bir grup öğrenci, öğretmenlerine hediye almak için biriktirdikleri harçlıklarını Lösemili Çocuklar Vakfı'na (LÖSEV) bağışladı.

Sadık Eliyeşil Ortaokulundaki bazı öğrenciler, Okul Müdürü Ahmet Karagöz ve okul aile birliği başkanı Levent Özsu'yu ziyaret ederek, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde öğretmenlerine alacakları hediyeler için biriktirdikleri harçlıklarını LÖSEV'e bağışlamak istediklerini belirtti.

Talep üzerine Karagöz ve Özsu, öğrencilerin harçlıklarını LÖSEV'in hesabına yatırdı.

Karagöz, yaptığı açıklamada, öğrencilerin bu duyarlılığından dolayı mutlu olduklarını belirtti.Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Isparta tarim fuarıısparta yas pastaısparta yas pastaısparta yas pastaısparta çiğ köfteIsparta yapı malzemelerisüpürge toz torbasıısparta mutfak eşyalarıisparta giyotin cam balkonIsparta Motor TamircileriISPARTA İÇ GİYİMISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA DÜĞÜN SALONLARIISPARTA TÜRKER AVM

ÇOK OKUNANLAR