Kepez Belediyesi'nden "Sıfır Atık" projesine destek

ANTALYA - Kepez Belediyesi tarafından "Sıfır Atık" projesi kapsamında tanıtım toplantısı düzenlendi.Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca hayata geçirilen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Er

Kepez Belediyesi'nden "Sıfır Atık" projesine destek
0
Isparta Düğün Salonları

ANTALYA - Kepez Belediyesi tarafından "Sıfır Atık" projesi kapsamında tanıtım toplantısı düzenlendi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca hayata geçirilen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın himayesinde başlatılan "Sıfır Atık" projesi çerçevesinde program gerçekleştirildi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, proje kapsamında belediye olarak yapılan çalışmaları anlatarak, çevreci bir belediye olduklarını bildirdi.

Ambalaj atıkları konusunda bir firmayla geçen sene 10 yıllık protokol imzaladıklarını vurgulayan Tütüncü, çevreci çalışmalar yürüten firmalara teşekkür plaketi verdi.

Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Isparta altın kampanyaısparta cocuk kulübüısparta yas pastaisparta pasta malzemeleriısparta eğlence merkezleriısparta çiğ köfteIsparta yapı malzemelerisüpürge toz torbasıisparta giyotin cam balkonISPARTA İÇ GİYİMISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA DÜĞÜN SALONLARIISPARTA TÜRKER AVM

ÇOK OKUNANLAR